Nové rubriky....

20. května 2008 v 17:27
Zdarééééc
Dobrá zpráva. Od této chvíle se tento blog zase o něco větší a rozšířenější. Právě v rubrikách přibyli dvě nové rubriky. No a vítečná zpráva pro vás je to že to jsou rubriky pro vás. Takže můžete si zasoutěžit a vyhrát vítečný diplom. Tak směle do toho. První z rubrik nese název tuning auto měsíce. Tato rubrika bude velmi podobná jako je soutěž tuning auto roku. Druhá z rubrik je bleskovky. Cože je bleskový výsleh a něka ta hádanka. A v obou soutěžích se hraje o diplomi.. Ted vám stručně popíšu o co vlastně jde a jak se zapojit do soutěže...!
1.) Tuning auto měsíce..!
Takže v této rubrice můžete zvolit auto měsíce. Je to něco podobného jako tuning auto roku. Každý měsíc vám dám na výběr ze dvou tuningových aut (většinou auta z tuning cupu). A vy do komentářů napíšete jaké auto se vám více líbí. Když zvolíte dobrou volbu začnu losovat. 3 vítězové (někdy jich bude i více) získají diplom který po soutěži zveřejnim na blogu..! Tak směle do toho..!
2.) Bleskovky
Takže v této rubrice najdete rychlý výsleh a někdy i něký obrázek. Když odpovíte zprávně tak u mě máte diplom. Bleskovek tu bude hodně takže šanci má každý.
Doufám že se vám nové soutěže líbí. Už brzy se rozjedou na plné pecky..!
Tuningu Zdaréééc...................................................................................................
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se vám líbí moje stránky o tuningu?

Jsou úplně bezva! 70.2% (318)
Jsou dobrý! 9.1% (41)
Ujdou! 4.4% (20)
Nic moc.... 4% (18)
nelíbí se mi moc... 7.7% (35)
Dobrý ale ještě to chce vylepšit... 4.6% (21)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama